Karayemiş Tesisleri ve Şimal Bar Restaurant

Favorilerime Ekle 5627 kez incelendi
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
  • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Karayemiş Tesisleri ve Şimal Bar Restaurant sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

FİYAT TEKLİFİ AL

Karayemiş Tesisleri ve Şimal Bar Restaurant

Favorilerime Ekle 5627 kez incelendi
Manzara Ada manzaralı
Bölge Kartal
Yetkili Kişi Yetkili Kişi
Websitesi Tıklayın
Detaylı Bilgiler

Karayemiş Tesisleri ve Şimal Bar Restaurant Hakkında

Kartal dragos sahil yolu üzerinde eşşsiz adalar manzarası,seçkin lezzetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile karayemiş tesisleri ve şimal bar restaurant olarak sizleri ağırlamak bizim için bir ayrıcalıktır.karayemiş tesisleri size özel karadeniz yemekleri ayrıca zengin alacarte mutfağı ve profesyonel servisi ile konuklarınızı ağırlıyabileceğiniz benzersiz bir mekan ve ambians sunmaktadır. Karayemiş Tesisleri 500 kişilik balo salonu,120 kişilik Şimal Barı, 200 kişilik havuzbaşı restaurantı, yarı olimpik yüzme havuzu ve geniş kapasiteli otoparkı ile hertürlü ihtiyacınıza en güzel hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sahil yolunun rahat trafiği ile stresten uzak, kolay ulaşılabilir tesisimiz, 500 araçlık ücretsiz ve rahat otoparkı ile eğlenceniz için güzel bir başlangıçtır. Her türlü düğün, nişan, kına gecesi, nikah sonrası yemek, doğumgünleri, evlilik yıldönümü, sünnet düğünü, özel şirket yemekleri gibi tüm özel günlerinizde kaliteli ve farklı sunumlarıyla sizlere hizmet vermek bizim için bir ayrıcalıktır.
Farklı ihtiyaçları bir arada karşılayabilecek geniş olanaklara ve uluslar arası çapta zengin bir mutfağa sahip olan tesisimiz maksimum hijyen kurallarına uygun ve görsel lezzete önem veren çağdaş ve kaliteli servisiylede hizmetinizdedir.

Yorum Yap

Mekana sormak için tıkla.