Karayemiş Tesisleri ve Şimal Bar Restaurant *

Karayemiş Tesisleri ve Şimal Bar Restaurant

Kartal Dragos sahil yolu üzerinde eşsiz adalar manzarası, seçkin lezzetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile Karayemiş Tesisleri ve Şimal Bar Restaurant olarak sizleri ağırlamak bizim için bir ayrıcalıktır.

Karayemiş Tesisleri size özel Karadeniz yemekleri ayrıca zengin A'la Carte mutfağı ve profesyonel servisi ile konuklarınızı ağırlayabileceğiniz benzersiz bir mekan ve ambians sunmaktadır. Karayemiş Tesisleri 500 kişilik balo salonu,120 kişilik Şimal Barı, 200 kişilik havuz başı restaurantı, yarı olimpik yüzme havuzu ve geniş kapasiteli otoparkı ile her türlü ihtiyacınıza en güzel hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Sahil yolunun rahat trafiği ile stresten uzak, kolay ulaşılabilir tesisimiz, 500 araçlık ücretsiz ve rahat otoparkı ile eğlenceniz için güzel bir başlangıçtır. Her türlü düğün, nişan, kına gecesi, nikah sonrası yemek, doğumgünleri, evlilik yıldönümü, sünnet düğünü, özel şirket yemekleri gibi tüm özel günlerinizde kaliteli ve farklı sunumlarıyla sizlere hizmet vermek bizim için bir ayrıcalıktır.

Farklı ihtiyaçları bir arada karşılayabilecek geniş olanaklara ve uluslar arası çapta zengin bir mutfağa sahip olan tesisimiz maksimum hijyen kurallarına uygun ve görsel lezzete önem veren çağdaş ve kaliteli servisiyle de hizmetinizdedir...

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

Karayemiş Tesisleri ve Şimal Bar Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli
Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Karayemiş Tesisleri ve Şimal Bar Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.
YORUM YAP
İncelediklerim
TÜMÜ