Radisson Blu Hotel İstanbul Asia *

Şehrin kalbinin attığı yerde yeni bir hayat başlangıcı….

Radisson Blu Hotel, Istanbul Asia Istanbul’un her geçen gün gelişen ve yenilenen bölgesi Ataşehir’de merkezi konumu ve mükemmeli hedefleyen servis anlayışı ile hayatlarını birleştirmeyi düşünen aşıklar için en ideal düğün mekanı olmaya aday!

Radisson Blu Hotel, Istanbul Asia 411 metrekarelik gün ışığı alan ve modern mimari anlayışla dekore edilmiş Balo Salonu ve yaz düğünleri için ideal Havuz Başı’nda Executive Şef Gökhan Tufan ve deneyimli ekibinin mutfağından çıkma birbirinden özel lezzetlerden oluşan düğün menü seçenekleri ve uygun menü fiyatları ile yeni evlenecek çiftlerin düğünlerine ev sahipliği yapmaya hazır.

Radisson Blu Hotel, Istanbul Asia’nın Düğün Paketlerinde bir çok hizmet ücretsiz olarak sunuluyor. Düğün Pastası, 5 kollu gümüş renginde şamdanlar, siyah suplalar, düğün masaları ve sandalye giydirmeleri, beyaz streç giydirmeli nikah kürsüsü, peçete ve özel dizayn edilmiş düğün menüsü kartları, düğün akşamı Junior Suit’de konaklama, ertesi gün Super Breakfast, Spa & Hammam’da düğün öncesi ve sonrası stresi azaltan özel masaj terapisi Radisson Blu Hotel, Istanbul Asia’nın düğün paketinin içinde yer alan hizmetlerden bazıları...Balayı odasında çiftler için hazırlanacak özel ikramlar ve sürpriz hediyeler ise otelin, çiftlerin en özel günlerinde onlarla aynı duyguyu yakalamak adına hazırlayacağı en anlamlı detay olacak.

Hayallerinizdeki düğünü şıklığın, lezzetin ve profesyonel hizmetin buluştuğu noktada Radisson Blu Hotel, Istanbul Asia’da gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçin.

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

Yorumlar (2)

Anadolu yakasının en içten en samimi oteli olduğunu düşünüyorum. Yemekler, ilgi, hizmet, herşey harikaydı..

  • Düğün Tarihi : 07/03/2015

Herşeyiyle memnun kaldığım bir mekan hiç bir sorun olmadı. Yemekleri misafirlerimiz tarafından beğenildi. Müzik ayarlamalarını dışarısan halletmiştik. Ben çok eğlendim.

  • Düğün Tarihi : 07/02/2015
Yorum Yap
Radisson Blu Hotel İstanbul Asia ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Radisson Blu Hotel İstanbul Asia hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap