İstanbul Gönen Hotel

Favorilerime Ekle 4714 kez incelendi
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
  • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. İstanbul Gönen Hotel sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

FİYAT TEKLİFİ AL

İstanbul Gönen Hotel

Favorilerime Ekle 4714 kez incelendi
Maksimum Kokteyl Kapasite 750-1.000
Bölge Bahçelievler
Yetkili Kişi Bengi Dursun
Websitesi Tıklayın
Detaylı Bilgiler

İstanbul Gönen Hotel Hakkında

İstanbul Gönen Hotel’in çok özel bir mimariye ve son teknolojiye sahip 700 metrekareye kadar, 4 metre tavan yüksekliği ve kolonsuz yapısıyla balo salonlarında, 550 kişi kapasiteye kadar yemekli, 1000 kişiye kadar kokteyl davetlerinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz?.

5 yıldızlı tesisimizde sizlere ayrıcalıklı bir ortam sunmaktan mutluluk duyacağız.

Yeni ve kaliteli hizmetiyle birlikte şehirde ender rastlanan özel mimarisi ve tasarımı ile size özel çözümler sunmaktadır.

Sizlerin ve misafirlerinizin başarısı için son teknoloji olanaklar ve size odaklanmış personelimiz hizmetinizde olacaktır.

Bu en özel gününüzde kusursuz servisi ile İstanbul Gönen Hotel’in profesyonel ekibi düğününüz ilgili tüm süreçlerde size yardımcı olacaktır.

Her biri kendine özgü, keyifli bir ambiyansa sahip, 6’sı suit oda, 44’ ü superior ve 255’i de standart oda olmak üzere toplam 305 oda ile sizlere konforlu bir konaklama sağlamaktayız.

Havalimanı’nın yanı başında bulunan İstanbul Gönen Hotel, toplam 2.500 metrekare toplantı ve ek olarak toplam 1.300 metrekarelik fuayesi ile bölgedeki en büyük salonlardan birisine sahiptir.

Konuklarımızın tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek olan, 3300 m2’ lik alana sahip “Qualia Spa”da, fitness merkezi, 2’si açık 3 yüzme havuzu, “Türk Hamamı”, “cilt, el ve yüz bakım merkezi, “Sauna ve Buhar Odaları”, Uzakdoğu masaj ve terapileri ile birlikte beden ve zihinlerinizin tazeleneceği sağlık hizmetlerini bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Mekana sormak için tıkla.