Adonis Hotel *

Adonis Hotel

HAVUZ BAŞI:

* Deniz ve havuz manzarasının buluştuğu minimum 200, maksimum 900 kişi kapasiteli açık hava alanımızdır.

* Havuz etrafını dönmeye ihtiyaç kalmadan 500 kişinin bir arada ağırlanabileceği yekpare bir alanı mevcuttur. Böylece misafirleriniz birbirinden kopmazlar.

* Saat 20:00 - 00:00 arasında hizmet verilebilmektedir.

HERCULES SALON:

* 22 m genişliğinde, 22 m uzunluğunda ve 3,88 m yüksekliğinde 480 m2'lik büyük balo salonumuzdur.

* Minimum kapasitesi 200 kişi iken, maksimum kapasitesi 500 kişidir.

* En büyük özelliği salonda hiç sütun bulunmaması, görüş açısının tamamen açık olmasıdır.

* Otelimizin C katında bulunmakta olup, bu kata çalışan 4 adet asansörümüz mevcuttur.

* Salonumuz klimalı olup, özellikle yaz aylarının nemli havasından kaçmak isteyenler için ideal bir balo salonudur.

AFRODİT SALON:

* 2,5 m yüksekliğinde 400 m2'lik ikinci büyük balo salonumuzdur.

* Minimum kapasitesi 170 kişi iken, maksimum kapasitesi 350 kişidir.

* Girişi otelimizin yan tarafında bulunmaktadır.

* En büyük özelliği bağımsız bir girişe sahip olmasıdır.

* Giriş yolu ışıklarla bezenmiş olup, salona ayrı bir cazibe katmaktadır.

* Salonun önünde kendine özel bir lobisi, ayrı tuvalet alanı mevcuttur.

* Salonumuz klimalı olup, yaz aylarında kötü hava şartlarında havuz başı davetlerinin yedek mekanı olarak kullanılmakta; kış aylarında ise kalabalık guruplar için şık ve gösterişli bir salon seçeneği oluşturmaktadır.

* Çok geniş bir dans pistine sahiptir.

ADONİS SALON:

* 14 m genişliğinde, 14,5 m uzunluğunda ve 3 m yüksekliğinde 203 m2'lik salonumuzdur.

* Minimum kişi kapasitesi 100, maksimum kapasitesi ise 170 kişidir.

* Otelimizin giriş katında yer almaktadır.

* Deniz ve havuz manzaralıdır.

* Salonumuz klimalı olup, nispeten düşük sayılı davetler için son derece şık ve sıcak bir ortam sağlamaktadır.

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

Yorumlar (4)

Deniz manzaralı olması ve görümcemin düğününün bu mekanda yapılması mekanı en cok tercih etme sebebidir. organizasyon cok güzeldi buna rağmen fiyat cok afaki değildi. yani diğer mekanlarla karşılaştırdığımda ortalama bir fiyattı.750.1000 kişi kapasiteli organizasyonumuzda tahminim 400 den fazla konuk ağırladığımız. yemekli düğünümde yeklerin tadı sunumu ve özelliklede görselliği harikaydı.zaten birkaç gün öncesinden giderek yemekleri secebilme kolaylığı mevcut. yetkili ve çalışanlar gayet ilgiliydi. zaten gelin ve damat ile ilgilenen özel bir ekip vardı. masa düzeni süslemeler seçmeli konsept dahilindeydi tamamını kendimiz seçtik. ve çok da memnun kaldık. ulaşım olarak çok kolay bulunabilen bir mekan otoparkı mevcut bu anlamdada olumsuzluk yaşamadık.mekana çok yakın fotoğraf çekimi için bir alan var fotoğraflarımızı burada cektirdik. biz ve konuklarımızın bir kısmı otelde konakladık ve yetkili ve çalışanlar ertesi günü de bizi uğurlarken yine çok nazik ve kibarlardı teşekkürler. kesinlikle tavsiye ederim.

  • Düğün Tarihi : 08/08/2015

Orkestra çok güzeldi çok başarılı müzikler çalmıştı çok eğlenmiştik güzel bir gece gerçimiştik. Açık alanda kır düğün organizasyonu konseptinde otel düğünü gerçekleştirmiştik ve yemekli bir düğün organizasyonuydu yemekler çok güzeldi sıcacık ve lezzetliydi zaten önce ara sıcak menü getirilmişti sonradan ana yemek servisi açıldı ve herkes çok memnun kalmıştı.
Antalyada ve yaz ayında düğünümüzü gerçekleştirdiğimiz için mekanın açık alanında da olsak hava sıcak olduğu için çok terlemiştik fakat mekanın yapabileceği bir şey yoktu ama yağmur vs gibi durumlarda da mekan otelin içerisini ayarlıyor ve hiçbir müşterisini de mağdur etmiyordu bu hizmeti sunmalarıda çok güzeldi.
Menüyü zaten biz görüşmeye gittiğimizde kendimiz belirlemiştik hangi menünün servis edileceğiyle ilgili ve tadım süreci var fakat biz tercihe etmemiştik çünkü bizim de davetli olduğumuz bir düğün organizasyonunu gerçekleştirmişlerdi o sırada bu mekanın yemeklerinin nasıl olduğunu hizmet kalitesini biliyorduk. Kola fanta vs mesrubatlar dışında alkol isteyen davetlilerimiz olmuş fakat onlar zaten ücrete tabi olmadığı için alkol içenlerde ücretlerini vererek içmişlerdi mekan bunu bize yansıtmamıştı buda çok güzeldi ve misafiriminde isteğini yerine getirmeleri.
Deniz manzaralı bir mekan kır düğünü konseptindeydi ve otelin bize gelin ve damata sunmuş olduğu en güzel özellik ise balayı gecesini otelde gerçekleştirmemizdi bir gece konaklama hizmeti sunuyorlar bu da düğün parasının içerisindeydi zaten mekan diğer otel düğünlerine göre daha uygun bir fiyatta ve merkezi bir konumda bulunan otopark sıkıntısı yaşanmayan bir mekandı.

  • Düğün Tarihi : 02/08/2015

Mekan fiyat olarak çok uygun bir mekandı hem o fiyata mekan bulup hemde dört dörtlük bir servis almak çok güzeldi biz çok memnun kaldık mekandan. kokteyli bir düğün organizasyonuydu kapalı bir mekandı çünkü Antalya çok sıcak olduğu için kapalı bir alan olsun ve klima sistemleri çalışsın istiyorduk ve bu açıdan biz de kapalı alanda gerçekleştirdik açık alanı da vardı mekanın ve kolonsuz pist alanı yeterli genişlikte olan bir alandı hiçbir şekilde bir sorun yaşamadık. mekan zaten organizasyon firmasıyla çalışıyordu onlar süslemeleri vs ayarlamışlardı çok güzeldi herşey istediğim gibi gerçekleştirildi.Orkestradan çok memnun kaldım çok başarılı bir ekiple çalışıyor çok eğlendirmişti bizi ekip. fotoğrafçısını kullanmadım çünkü bizim iki tane düğünümüz olmuştu Samsunda'da bir düğün organizasyonu gerçekleştirdiğimiz için orada fotoğrafçı kullanmıştım ama bu mekandaki görsellik servis yetkililerin ilgisi hizmet çok güzeldi zaten mekanda benim evime yakın olan bir mekandı misafirlerimde bizi de hiçbir şekilde zorlanmamıştık evime beş dakika da olan bir mekandı.

  • Düğün Tarihi : 19/07/2015

Çalışan personel çok profesyonel çalışıyor. Ben sadece mekanda olup gelin olarak eğlenmekten başka hiç bir şeyi düşünmedim. Evlilik ilk defa gerçekleştireceğimiz için bu konuda tamamen acemiyiz malum ama adonis bir cok gelin damat ağırlıyor. Mükemmel bir ekiple çalıştıkları için, düğünümüzün tadını çıkardık. Hiçbir şeye müdahale etmek zorunda kalmadık. Bir daha evlensem bu mekanı tercih ederim tereddütsüz. Atmosferi ve gelen konuklarımın memnuniyeti çok keyif vericiydi. Yeni çiftlere bu yorumla yardımcı olduysam ne mutluluk. İnsan bir kere yaşıyor bu mutluluğu ve her şeyin en güzelini istiyor.

  • Düğün Tarihi : 25/04/2015
Yorum Yap
Adonis Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Adonis Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap

İncelediklerim
TÜMÜ