Rixos Grand Ankara *

Düğünleri sadece bir organizasyon olmaktan çıkararak ve hayatın en anlamlı ve unutulmaz gününe değer katan Rixos Grand Ankara, çiftlere 5 yıldızlı alternatifler sunuyor. Düğün organizasyonlarını Rixos Ankara'da düzenleyen çiftlerin Antalya'nın en gözde tatil kompleksi Rixos Premium Belek, Rixos Sungate veya Rixos Tekirova'da 2 günlük balayı tatillerini de Rixos hediye ediyor.

Tüm detayların düşünüldüğü otelde geniş fuaye alanlarının kapıları zarif ve incelikli bir şekilde dekore edilmiş geniş ziyafet salonlarına açılıyor. Swaroski taşlarla bezeli avizelerin görkemli ışıkları altında gerçekleşen masalsı düğünler çiftlere mutluğun ilk adımı yaşatıyor. Misafir kapasitesinin 30 kişiden bin kişiye kadar değiştiği salonlarda en son teknolojik donanımlar kullanılarak davetlilerin de keyifli anlar yaşamaları sağlanıyor.

Ödüllü aşçıdan düğünlere menüler

Çiftlerin ilk adımına tanıklık eden Rixos Grand Ankara bu özel günde her şeyin eksiksiz olması için deneyimli ve uzman kadrosu ile kusursuz bir organizasyon yürütüyor. Görkemli düğünlerin olmazsa olmazı özel menüler Rixos Grand Ankara'nın ödüllü başaşçısı Süleyman Aşçıoğlu ve ekibi tarafından hazırlanıyor. Özel olarak tasarlanan düğün pastası, salon süslemeleri ve orkestra detaylarının da düşünüldüğü düğünler Rixos Grand Ankara'da gelin, damat ve sevdikleri için unutulmaz anlara ev sahipliği yapıyor.

Gelin hamamı da unutulmuyor

Düğünlerden önce gerçekleşen ve Türk geleneklerinden biri olan gelin hamamlarını da unutmayan Rixos Grand Ankara, SPA merkezindeki Türk hamamının büyülü dünyasında gelinlere yüzyılların evlilik geleneğini de yaşatıyor.

Ziyafet Salonlarımızın Kapasiteleri:

Granada Balo Salonu 500 min 750 max
Premium Balo Salonu 500 min 800 max
Crystal Balo Salonu 200 min 350 max
Millenium Balo Salonu 200 min 350 max

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları