Marmara Yelken Kulübü *

Marmara Yelken Kulübü

Caddebostan Sahil'de profesyonel ekibimizle Adalar manzarasına karşı deniz kokulu romantik bir düğün için sizleri bekliyor olacağız.

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

Yorumlar (5)

muhteşem bir mekan manzarası cok güzel denize yakın ve havuz başında bir organizasyondu 250 kişilik bir organizasyondu temiz geniş ve ferahtı ulaşımı kolay ve merkezi bir yerde toplu taşıma aracı vardı yemekli bir organizasyondu ve yemekleri lezzetliydi masa düzeni süslemeler cok güzeldi fiyatı uygun cok memnun kaldım ve konuklarımda cok begendi

  • Düğün Tarihi : 15/08/2015

Mekan modern, sahil kenarında, açık alanda bir mekan.Yaklaşık 150- 200 kişiydik, yemekli bir düğün yaptık. Yemeklerin tadından ve sunumundan çok memnun kaldık. Mekanı ulaşım çok rahat, toplu taşıma araçlarıyla ulaşım var. Genel anlamda sade şıklıkta bir yer. Masa düzeninden memnun kaldık,sunumu şıktı.Bize bir kaç seçenek sundular,onların arasından seçim yaptık. Sağ olsunlar bizi çok uğraştırmadılar. Pist alanı ideal genişlikte, garsonlardan çok memnun kaldık, müzik de çok güzeldi. Evlenecek çiftlere bu mekanı öneriyorum,biz memnun kaldık. Işıklandırma yeterli düzeydeydi. Güzel geri dönüşler aldım, herkes çok beğendi, garsonların servisi, hizmeti çok iyi. Mekan sahipleri çok yardımcı oldular,güler yüzlü insanlar,her türlü seçeneği sundular,rehber oldular bize.Mekan sahipleriyle anlaştıktan sonra bizi burada yapılan bir düğüne davet ettiler isterseniz gelin, görün, izleyin diye memnun kaldık.

  • Düğün Tarihi : 09/08/2015

biz bu mekanda nişan organziasyonu gerçekleştirdik ve çok güzel bir şekilde sonalndırdık çok memnun kalmıştık mekanı zaten önceden görüp beğenmiştik herşeyle mekan ilgilendi hepsi istediğimiz doğrultudaydı ve ulaşım olarak sorun yaşamamıştık ulaşım açısından problem yaşanabilecek bir mekan olmadığı içinde tercih etmiştik.

  • Düğün Tarihi : 27/06/2015

Deniz manzaralı bir mekandı ve Yemekleri çok güzeldi.Ulaşımımız rahattı misafilerimizde bizde bir sorun yaşamadık ulaşım konusunda.Yetkililerin ilgisi bize karşı güzeldi emmnun kaldım ve perosnel hizmeti olsun servis vs güzeldi.Teknik yeterliliklerden ilgi hiçbir sorunumuz olmadı.Süslemeleri güzeldi süslemelrdende memnun kaldım.

  • Düğün Tarihi : 20/09/2014

Hizmet ve yemek kalitesi olarak çok iyiydi. ambiyans olarak deniz manzarası muhteşemdi.

  • Düğün Tarihi : 22/06/2014
Yorum Yap
Marmara Yelken Kulübü ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Marmara Yelken Kulübü hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap

İncelediklerim
TÜMÜ