Saklı Bahçe *

2003 yılında faaliyete giren Saklı Bahçe; Ex Bonjour / Blanc'ın işletmecisi Hüseyin Erbay tarafından kurulmuştur.

Mutlu insanların adresi...

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

Yorumlar (7)

bir kır düğünü mekanı, büyük bahçe ve küçük bahçe olmak üzere 2 ayrı alanı var. biz büyük alanda yaptık. 1000 kişilik yemekli bir organizasyonuydu. serviste hiç bir gecikme yaşanmadı, kusursuz bir şekilde sunum yaptılar. Küçük bahçeyi tercih edecekler için de belirtmek isterim 400 kişilik bir bahçe. gelin ve damadın mekana girişi çok güzel oluyor. asansörle çıkıp sonra merdivenlerden inerek giriş yapıyorsunuz. ulaşık olarak da rahat bulunacak bir konumu var. biz çok keyifli bir düğün geçirdik. süslemelerin de güzel olduğunu söylemek isterim. memnun kalarak ayrıldık.

  • Düğün Tarihi : 25/07/2015

Mekan ağaçlık bir alanda kır düğünü konseptine çok uygun bir mekan. Tahta masalar masa süslemeleri vs. her şey çok hoş. Ayrıca merkezi bir konumda olduğu için konuklarımız zorlanmadı. Mekanda gelin yolu yok fakat merdivenlerden iniyorsunuz bu da hoş bir gorüntüydü bizce. Dediğim gibi mekan ağaçlık yemyeşil bir alanda olduğu için çok ferah ve güzel sıcak bir atmosferi var. Bunların yanında müzik de güzel. Genel anlamda kır düğünü için tercih edilebilecek bir mekan.

  • Düğün Tarihi : 11/07/2015

Çalışanlar her şeyle çok güzel ilgileniyorlar. Güzel bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik.

  • Düğün Tarihi : 12/06/2015

Mekandan çok memnun kaldık bize olan davranışları, servisi orkestrası misafir karşılamaları hepsi mükemmeldi. Anlaşma sağlandıktan sonra artık bu düğün bizim düğünümüz demişlerdi gerçekten de öyleymiş gibi davrandılar beklentimizin üstündelerdi.

  • Düğün Tarihi : 22/02/2015

Mekan çok güzeldi yemekli ve alkollü olarak gerçekleştirdik yemekleri çok güzeldi

  • Düğün Tarihi : 21/02/2015

Mekanda kolon olmayışı çok güzeldi pist alanıda mekanın içide epey büyük bir alandı. Masa düzenlemesi masaların yerleşimi güzeldi ve masa tercihini müşteriye bırakıyorlar. İster oval ister kare masa kullanabiliyorsunuz. Mekanın orkestrası mevcut ve hem dj hemde canlı müzik var. Mekanın iç dekorasyonu çok güzel. Masaların süslenmesi renkleri iyiydi mekanda vale hizmeti var, otopark da mevcut. Hem açık alan hemde kapalı alan vardı. Bizim düğünümüz kış ayında gerçekleştiği için kapalı alanda yaptık. Mekan büyük olduğu için hareket açısından oldukça rahattık. Mekan fiyat olarak da uygun bir mekandı.Ulaşım olarak da bir sorun yaşanmadı çünkü servis ve araçlarla ulaşımı sağladık.

  • Düğün Tarihi : 06/09/2014

Biz çok mutlu ayrıldık bütün sözlerini tuttular, Teşekkürler Saklı bahçe....

  • Düğün Tarihi : 21/06/2014
Yorum Yap
Saklı Bahçe ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Saklı Bahçe hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap

İncelediklerim
TÜMÜ