Saklı Bahçe *

2003 yılında faaliyete giren Saklı Bahçe; Ex Bonjour / Blanc'ın işletmecisi Hüseyin Erbay tarafından kurulmuştur.

Mutlu insanların adresi...

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

Yorumlar (11)

300 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik ve çok memnun kaldık. Mekan harikaydı mekan süslemeleri çimlerin üzerindeki atmosfer herşey çok iyiydi. Hizmet kalitesi olarakta çok çok başarılıar. Biz mekandan her anlamda çok memnun kaldık kesinlikte öneririm mekanı.

 • Düğün Tarihi : 12/09/2015

300 KİŞİLİK PLANLADIĞIMIZ YEMEKLİ ORGANİZASYONUMUZDA HERŞEY GAYET GÜZELDİ. YEMEKLERİN TADI SUNUMU GÖRSELLİĞİ GAYET İYİYDİ. ULAŞIM İLE İLGİLİ İLEDE HERŞEY OLUMLUYDU. MEMNUN KALDIK VE TAVSİYE EDERİM.

 • Düğün Tarihi : 01/08/2015

Genel anlamda mekandan memnun kaldım.Ufak tefek aksilikler oldu tabi ki ama ben bunları nazardan saydım:)300 kişilik kır düğünü yaptık yemekler çok lezzetliydi,garsonlar ilgili ve hızlıydı..masa düzenleri,pistin genişliği iyiydi.Düğünüm ilk yarısı çok yoğun geçti ama ikinci yarısında sahne alan Umuttan sayesinde çok çok eğlendik.mekanda iki bahçe bulunuyor normalde şarkıcı ilk yarı çıkacaktı ama ikinci bölümde çıkmasını talep ettik ve mekan bu konuda talebimizi karşıladı gerçekten eğlendik.tek sorun cocuk menüsünün farklı gelmesi oldu ama dediğim gibi bunu nazardan sayıyorum:)fotoğraf ve video hizmetleride mekana ait çok merkezi bir yerde olmasa da otoparkı mevcut ve herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz.evlenecek çiftlere tavsiye ederim..

 • Düğün Tarihi : 01/08/2015

bir kır düğünü mekanı, büyük bahçe ve küçük bahçe olmak üzere 2 ayrı alanı var. biz büyük alanda yaptık. 1000 kişilik yemekli bir organizasyonuydu. serviste hiç bir gecikme yaşanmadı, kusursuz bir şekilde sunum yaptılar. Küçük bahçeyi tercih edecekler için de belirtmek isterim 400 kişilik bir bahçe. gelin ve damadın mekana girişi çok güzel oluyor. asansörle çıkıp sonra merdivenlerden inerek giriş yapıyorsunuz. ulaşık olarak da rahat bulunacak bir konumu var. biz çok keyifli bir düğün geçirdik. süslemelerin de güzel olduğunu söylemek isterim. memnun kalarak ayrıldık.

 • Düğün Tarihi : 25/07/2015

Açık alanda olan bir mekan fakat bir bahçe etrafında çevrilmiş ve 200 kişilik bir organziasyon sağladık yemekli düğün organizasyonu sağladık ve yemekelr için zaten önceden bize bir tadım süreci gerçekleştirmişlerdi bir hafta öncesinden biz mekana gidip katalogdan istediğimiz menüyü belirledik ve tadım yaptık ve çok beğenmiştim.Düğün esnasında garsonalrın servisleri oldukça güzel bir şekilde gerçekleştirdiler ve menü istediğimiz menü sunuldu yemekler o anki kadar güzel olmasada aynıydı genede misafirlerim beğenmişti memnun kalmışlardı.Orkestra gayet iyiydi ve fotoğrafçı konusunda biraz sorun yaşadık fakat oda bütün düğün esnasında yaşanacak tarzda problemler olduğu için fazla büyütmedik.Ulaşım olarak rahat toplu taşımalarlada ulaşım sağalanabilecek bir alanda bulunan mekan ve ben bu mekanız aten evime yakınlık derecesinden tercihettim ve mekandakis ervis süslemeler sandalye masa yerlesim yerleri falan çok güzeldi ben çok sevdim mekanı kaliteli ve hzimetide çok iyiydi.

 • Düğün Tarihi : 18/07/2015

Mekan ağaçlık bir alanda kır düğünü konseptine çok uygun bir mekan. Tahta masalar masa süslemeleri vs. her şey çok hoş. Ayrıca merkezi bir konumda olduğu için konuklarımız zorlanmadı. Mekanda gelin yolu yok fakat merdivenlerden iniyorsunuz bu da hoş bir gorüntüydü bizce. Dediğim gibi mekan ağaçlık yemyeşil bir alanda olduğu için çok ferah ve güzel sıcak bir atmosferi var. Bunların yanında müzik de güzel. Genel anlamda kır düğünü için tercih edilebilecek bir mekan.

 • Düğün Tarihi : 11/07/2015

Çalışanlar her şeyle çok güzel ilgileniyorlar. Güzel bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik.

 • Düğün Tarihi : 12/06/2015

Mekandan çok memnun kaldık bize olan davranışları, servisi orkestrası misafir karşılamaları hepsi mükemmeldi. Anlaşma sağlandıktan sonra artık bu düğün bizim düğünümüz demişlerdi gerçekten de öyleymiş gibi davrandılar beklentimizin üstündelerdi.

 • Düğün Tarihi : 22/02/2015

Mekan çok güzeldi yemekli ve alkollü olarak gerçekleştirdik yemekleri çok güzeldi

 • Düğün Tarihi : 21/02/2015

Mekanda kolon olmayışı çok güzeldi pist alanıda mekanın içide epey büyük bir alandı. Masa düzenlemesi masaların yerleşimi güzeldi ve masa tercihini müşteriye bırakıyorlar. İster oval ister kare masa kullanabiliyorsunuz. Mekanın orkestrası mevcut ve hem dj hemde canlı müzik var. Mekanın iç dekorasyonu çok güzel. Masaların süslenmesi renkleri iyiydi mekanda vale hizmeti var, otopark da mevcut. Hem açık alan hemde kapalı alan vardı. Bizim düğünümüz kış ayında gerçekleştiği için kapalı alanda yaptık. Mekan büyük olduğu için hareket açısından oldukça rahattık. Mekan fiyat olarak da uygun bir mekandı.Ulaşım olarak da bir sorun yaşanmadı çünkü servis ve araçlarla ulaşımı sağladık.

 • Düğün Tarihi : 06/09/2014

Biz çok mutlu ayrıldık bütün sözlerini tuttular, Teşekkürler Saklı bahçe....

 • Düğün Tarihi : 21/06/2014
Yorum Yap
Saklı Bahçe ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Saklı Bahçe hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap

İncelediklerim
TÜMÜ