Mavi Yeşil Narlıdere *

İzmir'de uzun yıllardır kaliteli hizmet veren müşteri memnuniyeti odaklı servis anlayışı ile İzmir ve İzmirliler ile bütünleşmiş olan mavi yeşil restaurant eşsiz manzarası ile ışıltılı bir rüya gibi sizleri karşılıyor.

Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen 67 dönüm arazi üzerine kurulu Mavi Yeşil Tesisleri her türlü isteğinize cevap vermek, müşterilerinin rahatını sağlamak için yenilenen yüzüyle çalışmalara başladı.

Çimlerin üzerinde rüya gibi bir kır düğünü yapabileceğiniz 1000 kişilik kır bahçesi, körfez manzarası eşliğinde 400 kişilik yeşil salon, 300 kişilik alacarte ve 250 kişilik teras salonda akşam güneşin batışını ve İzmir'i seyredip grup yemekleri, şirket toplantılarınızı, seminer, okul, bayii, dernek yemeklerinizi, hayatınızda bir sefer yaşayabileceğiniz kokteyl, nişan, düğün, sünnet, kına gecesi gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz çok özel bir tesis.

Tesis içinde otopark, çocuk bahçesi ve jeneratör de bulunmakta.

Osmanlı mutfağından seçmeleriyle hafta içi her gün öğle yemeği servisi de bulunuyor. Pazar günleri kahvaltı yapmak için nezih, huzurlu bir yer arıyorsanız en iyi alternatif yine Mavi Yeşil.

Huzur ile sarmalayan, şehrin içinde ama şehrin gürültüsünden uzak, yeşillikler arasında bir cennet bahçesinde keyifli bir gece geçirmekse hayaliniz, Mavi Yeşil'de masal kadar güzel ve özel anlar sizleri bekliyor.

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları