Mihrabat Korusu

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
  • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Mihrabat Korusu sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Maksimum Yemekli Kapasite 750-1.000
Bölge Kanlıca
Yetkili Kişi Şenol Çetinkaya
Websitesi Tıklayın
Detaylı Bilgiler
Kokteyller 70 TL’den, yemekli menüler 115 TL’den başlıyor! Ayrıca balayı odası hediye!

Kokteyller 70 TL’den, yemekli menüler 115 TL’den başlıyor! Ayrıca İstanbul'un 5 yıldızlı en lüks otellerinden bir tanesinde balayı odası hediye! Detaylar için ekteki kampanya dosyasını indirin. Fırsatı kaçırmayın!

Kampanya detaylarını içeren dosyayı yüklemek için hemen tıklayın.

Yorumlar (1)

Masal gibi bir düğün oldu, Mihrabat Korusu ekibine ve diğer organizasyon ilgililerine teşekkürler.

  • Düğün Tarihi : 22/08/2014

Mihrabat Korusu Hakkında

Düşlerinizden mükemmel anlara...

Düğün organizasyonları alanında deneyimlerimize dayanarak, iki temel soruya yanıt arandığını belirtebiliriz. "Düşlediğim organizasyon gerçekleştirilebilir mi?" ve "Unutamayacağım mükemmel anlar yaşayabilir miyim?".

Gerçekte aynı yanıtı bekleyen bu iki soruya bir çırpıda "EVET!" demek ne güzel olurdu! İşte bu noktada anahtar "doğru iletişim ve verimli işbirliği" olarak karşımıza çıkıyor.

Mihrabat Korusu, düşlerinizi gerçekleştirmede, unutulmaz anılar yaşatmada hizmete hazır.

Geleneği ile... Deneyimi ile... Birikimi ile... Zengin altyapısı ve insan kaynağı ile... Sınırsız seçenekleri ile... Toplam Kalite anlayışı ile...

Şöyle ki; Mihrabat Korusu olarak ziyaretçi ve müşterilerimizin daha fazla yorulmamaları, yoğun iş temposunun yarattığı stres ve özellikle yeni ev kurmanın hazırlıklarının verdiği yoğunluğu da düşünerek oluşturduğumuz "Her şey dahil hizmet yelpazesi"ni beğenilerinize ve hizmetinize sunuyoruz.

Hizmet yelpazesinin geniş tutulması ve bol alternatifli olması; gelen tüm ziyaretçilerimize ve tüm müşterilerimize hitap etmesi; herkese ve ve her keseye hizmet politikasını işlemek maksadında olduğumuzun göstergesi sayılabilir.

Başta da belirttiğimiz gibi Mihrabat Korusu olarak bizler; gerek yapılanma modelimiz, hizmet biçimimiz, kendimize güvenimiz ve gerekse sektörel öncülük bilinciyle tüm müşterilerimizin beklentilerini, hatta hayal ettiklerini ulaşılabilir kılmaya çalışıyor ve aldığımız olumlu memnuniyet ödülleri ile de bunu başardığımıza inanıyoruz.

Yorum Yap

Mekana sormak için tıkla.