Atlı Spor Kulübü Lokali Art Restaurant *

Özel ve güzel bir gün ; hayatınızda atacağınız en önemli imza ve bunu ölümsüzleştiren özel bir mekan .

Şehrin merkezinde yemyeşil çimenlerin üzerinde , ağaçların arasında ferah bir mekan , ulaşımı kolay .

Şehrin gürültüsünden uzak .

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

Yorumlar (1)

Bizim düğün günümüzde hava çok sıcaktı ve biz de kapalı bir mekanda düğün gerçekleştirmek istememiştik o yüzden açık alanlı bir mekan olsun istemiştik. bu mekanda açık alanlı bir mekandı ama kapalı alanı da bulunuyordu, biz organizasyonumuzu açık alanında gerçekleştirdik. masalar süslemeler herşey çok güzeldi çimler yeşillikler konsept olarak kır düğünü tarzında güzel görseli şık bir alandı.
Mekan şehir merkezinde bulunan ve ulaşımının rahat olduğu nezih bir mekandı yani hiç kimse ulaşım açısından sorun yaşamadı toplu taşımayla rahatlıkla bulunup kapısının önünden geçen bir konumda bulunuyordu mekanın otoparkı vardı park sıkıntısı da yaşanmadı.
Misafirlerim çok memnun kaldılar mekandaki hizmetten ilgiden ve mekanın görselliği ferahlığı onları da memnun bırakmıştı. Düğünümün gecesinde sağnak yağmur yağışı olmuştu saat 10 gibi hemen mekan sahipleri ve personeller misafirleri rahatsız etmeden kapalı alanına geçirdiler bizi hiçbir şekilde rahatsızlık vermeden eğlenmemize kaldığımız yerden devam etmiştik mekanın alınan önlemleri çok güzeldi biz 120 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirmiştik mekandaki ambiyans çok güzeldi ve görsellik olarak gelin damat çıkışı ve şovları çok güzeldi çok memnun kaldık biz bu mekandaki organziaysonumuzdan ,bizimle ilgilenilmesinden hizmetten çok güzeldi.

  • Düğün Tarihi : 14/08/2015
Yorum Yap
Atlı Spor Kulübü Lokali Art Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Atlı Spor Kulübü Lokali Art Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap

İncelediklerim
TÜMÜ