Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

İstanbullu gelin adayları kına gecelerini ve bekarlığa vedalarını en çok hangi mekanlarda yapmayı tercih ediyor diye merak ettim. Ben merak ediyorsam, bu yıl bekarlığa veda edecek gelin adayları kına gecesi mekanlarını nasıl merak etmez dedim. İnceleyin, fiyat teklifi isteyin, bekarlığa nerede veda edeceğinize karar verin. İşte İstanbul'un en popüler kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları!

Koru İstanbul Kuruçeşme

İstanbul bekarlığa veda mekanları içinde yer alan, konum olarak Ortaköy- Kuruçeşme arasında bulunan Koru İstanbul, muhteşem bir boğaz manzarasına sahip. Harika bir yemek menüsü sunan mekan, İstanbul'da olduğunuzu sonuna kadar hissedeceğiniz, eğlencenin tadını çıkartacağınız bir davet alanı. Düğün organizasyonlarında da sıkça tercih edilen Koru İstanbul Kuruçeşme'de bekarlığa veda partisi yapacaksanız misafirlerinize özel yapım dondurmalarından ikram etmeyi sakın unutmayın.

Koru İstanbul Kuruçeşme kına organizasyonlarında mekan düzeni

Qubbe

Son dönemde İstanbul'da kına gecesi mekanları arasında en popülerler olanlardan biri Qubbe. Müzik eşliğinde içecek ve özel kokteyl menüsünün servis edildiği Qubbe'de, bir gelin adayına geleneksel bindallı, Shakira kemerleri, tefler, kına, kına tepsisi gibi birçok kına gecesi hediyeleri ve kına eğlenceleri hazır paket olarak sunuluyor.

Ve bir yorum... 28 Ağustos 2014'te Qubbe'de yaptığı kına gecesinden bakın nasıl bahsediyor İnci Hanım: "Öncelikle kınadan bahsetmek istiyorum. Ben kına gecem için Qubbe'yi (Maslak Sheraton 26.Kat) tercih ettim. Gökyüzündeki mekan zaten bir harika. Personel son derece hızlı, herkesle tek tek ilgilenildi. Çağdaş Bey'in kına ekibi güleryüzüyle herkesi coşturdu. Figen Hanim ve ekibinin tecrübesi davetlilerime ve bana muhteşem bir gece yaşatti, eğlenceye doyduk. Merve Hanim gerçek anlamda işinin ehli."

Qubbe kına organizasyonları mekanı

İncirli Mado

İstanbul kına gecesi mekanları arasında karşıma şaşırtıcı bir mekan çıktı. Bakırköy'de bulunan İncirli Mado için, Mado'da kına gecesi mi olur diyenlerinizi duyar gibiyim. Başta ben de öyle demiştim. Fakat İncirli Mado, sadece kafe değil, aynı zamanda bir eğlence mekanı haline gelmiş. Tabi bunda 4 katlı ve büyük olmasının etkisi de var. Her amaca hizmet ediyor. Keyifli bir organizasyonla beraber ikramların leziz olmasını isteyen gelin adayları için ideal. Organizasyonun sonunda dondurma ikramını sakın atlamayın zira davetlileriniz gece boyu bu anı bekleyecektir.

İncirli Mado şubesi kına organizasyonları için örnek masa

Beyaz Düş Davet

Anadolu Yakası kına gecesi mekanları arasında yer alan Beyaz Düş Davet Maltepe'de Küçükyalı Sahil Yolu'nda bir mekan. Pinhan Restaurant'a bağlı olarak hizmet veren Beyaz Düş Davet, kına gecesi organizasyonunuzu farklı kapasitelerde salonlarda, farklı konseptl ve süslemelerde gerçekleştiriyor.

Küçükyalı Sahil Yolu

Fuat Paşa Yalısı

Kına mekanları içinde biraz gösterişli bir tercih yapmak isteyenlerin tercihi ise efsane düğünlere de ev sahipliği yapan Fuat Paşa Yalısı oluyor. Tüm kına gecesi ritüellerini eksiksiz şekilde sunan mekanda 2014 Eylül'ünde kına gecesini yapmış bir gelinin yorumlarına bırakıyorum sözü!

Tuğçe Akyazıcı: "1 Eylül'de Tuğçe'nin kınası için gerçekleştirdiğiniz güzel organizasyon için tekrar tekrar çok teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi, bütün misafirler çok memnun kaldı!"

Gösterişli bir tercih yapmak

Premium Labella Semiramis

Avrupa yakası kına gecesi mekanları arasında yer alan Premium Labella Semiramis, Şişli'de 250 kişilik kapalı mekan kapasitesine sahip bir yer Kına gecesi müziklerinden, kına yakma seremonisine kadar tüm kına gecesi ritüellerini uygulayabileceğiniz, sıcak, samimi ve merkezi bir mekan.

Premium Labella kına organizasyonlarında masa düzeni örneği ve mekan konsepti

ByOtell İstanbul

Kına gecesi mekanları Anadolu yakası mekanları arasında yer alan ByOtell İstanbul, Kozyatağı'nda bulunan bir mekan. Mekanla birlikte kına paketinin içinde ise kına menüsü alternatifleri, bir günlük kullanım odası, işlemeli kaftan , hediye sepeti, kına tepsisi, kemer, tef, oyun mendilleri gibi birçok ritüel mevcut!

Kozyatağı'nda bulunan bir mekan.

Bu makale tarafından yazılmıştır.

YORUMLAR

Düğün, nişan, kına vb. Keyifli Meyhaneyi tavsiye ederim... Müzik, eğlence harika:)

Ben bekarlığa veda seklinde yapardım vur patlasın çal oynasınlı

hamam fikri gerçekten çok yaratıcı olmuş :)

İncelediklerim
TÜMÜ