Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Arkadaşlarınızla düğün hazırlıklarının stresini atmak istemez misiniz? Klasik bir kına veya çılgın bir bekarlığa veda partisi ... Kararınız ne yönde olursa olsun siz bekarlığa veda ederken herkes çok eğlenmeli! Şehrinizin en güzel mekanlarında kutlama yapmak istiyorsanız Düğün.com’daki bekarlığa veda partisi mekanları sizi bekliyor!

Cağaloğlu Hamamı / İstanbul

Diğer hamamlardan farklı olarak Tarihi Cağaloğlu Hamamı'nda gelin hamamı, kına gecesi ve bekarlığa veda partisini bir arada organize etmeniz mümkün. Hamam içerisinde gelin, göbek taşında darbuka eşliğinde kına gecesi müzikleri ile oynatıldıktan sonra kese ve masaj servisi ile düğün öncesi gelin bakımının ilk aşamasını da böylece bitirmiş oluyor.

Cağaloğlu Hamamı'ndan fiyat teklifi istemek için tıklayın.

Publico (Lokal Tünel Meydan) / İstanbul

Parti tadında bir kına gecesi mi düşlüyorsunuz? Evliliğe ilk adım olan bekarlığa veda partisi organizasyonu için İstanbul'un eğlence merkezi Taksim’de olmaya hayır diyemezsiniz diye düşündük. Taksim Tünel'in göbeğinde, üç katlı bir barda her katında farklı bir konsept uygulayabileceğiniz Publico (Lokal Tünel Meydan), modern ve şehirli çiftlerin tercihi oluyor.

Publico'dan fiyat teklifi almak için tıklayın.

Qubbe / İstanbul

Kınaların en çok tercih edilen mekanının Qubbe olmasında şüphesiz kusursuz neo-oryantal tasarımı kadar müzikleri ve kına eğlencesi için gerekli tüm malzemeleri misafirler için hazır paket olarak sunması söylenebilir. DJ tarafından yapılan müzik eşliğinde sınırsız içecek servisi, Qubbe özel kokteyl menüsü, kına gecesi oyunları, geleneksel bindallı, Shakira kemerleri, tefler, kına tepsisi gibi pek çok bekarlığa veda partisi aksesuarının paket olarak sunulması verilen hizmetler içinde.

Qubbe'den fiyat teklifi almak için tıklayın.

Çakıl Wedding / Ankara

Öyle bir gün düşünün ki, şehir yanı başınızda ama gürültüsü çok uzaklarda, yemyeşil bir bahçede, özenle hazırlanmış etkileyici detaylarıyla değerli misafirlerinizin de eşlik edeceği unutulmaz bir gün... Uzun ve yoğun düğün hazırlığı sürecinizi keyifli, samimi ve hayal gibi bir organizasyonla sonlandırabilmeniz için Ankara kına gecesi organizasyon firmaları arasında yer alan Çakıl Wedding sizleri bekliyor.

Çakıl Wedding'den fiyat teklifi almak için tıklayın.

Lily’s Boutique Design / İzmir

Lily’s Boutique Design kına gecesi organizasyonu İzmir firmaları arasında yepyeni bir girişim. Hayatımıza zevkli ve yaratıcı fikirleriyle renk katıyor. En özel günlerimizi unutulmaz ve keyifli hale getiriyor. Butik davetler, dekorasyon ve aksesuarları ile kısa sürede büyük beğeni toplayan Lily’s Boutique Design; bekarlığa veda partisi, baby shower, kına gecesi, nişan, temalı doğum günü partilerinde sizlere en ayrıcalıklı, en trend ve özel organizasyonları sunuyor. Şimdi ihtiyacınız olan şey şehrinizdeki kına organizasyon fiyatları hakkında fikir edinmek!

Lily's Boutique Design'dan fiyat teklifi almak için tıklayın.

Düğün Mekanları’ nı görmek için tıkla.

Bu makale tarafından yazılmıştır.

2 Yorum Yapılmış. Yorum Yap
  • Aslı Zengin

    Aslı Zengin

    Ben bekarlığa veda seklinde yapardım vur patlasın çal oynasınlı

  • gülden davut

    gülden davut

    hamam fikri gerçekten çok yaratıcı olmuş :)

Sen de yorum yap! Tecrübelerini paylaş, diğer çiftlere ilham ver.

GÖNDER

Bu makale kaynak göstermeden kopyalanamaz, verilen tüm bilgi ve fiyatlar Düğün.com'a özeldir. Kaynak göstermeden makaleyi kullanan kişi ve kurumlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.

© 2007-2014 Dugun.com. Tüm hakları saklıdır. Düğün ve Özel Etkinlik Online Planlama Sitesi.

Yukarı