İncirli Mado

Favorilerime Ekle 5514 kez incelendi
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
  • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. İncirli Mado sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

FİYAT TEKLİFİ AL

İncirli Mado

Favorilerime Ekle 5514 kez incelendi
Gelin kınası Evet
Bölge Bakırköy
Yetkili Kişi Evrim Bal
Detaylı Bilgiler
Aralık sonuna kadar organizasyonlar hafta içi 30 TL, hafta sonu 35 TL!

Süsleme, müzik, ikramlar kısaca her şey dahil organizasyonlar hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu 35 TL! *Cuma hafta sonuna dahil. Hemen teklif formumuzu doldurun!

İncirli Mado Hakkında

İncirli Mado, İncirli caddesi üzerinde beş ayrı katta misafirlerine hizmet sunmaktadır.

Giriş ve birinci katında Cafe bölümü olarak servis verilip, diğer katlarda özel organizasyonlara ev sahipliği yapılmaktadır.

İncirli Mado 2. Kat VIP Salon, 3. Kat ve 4. Kat olarak üç ayrı kat ve üç ayrı organizasyonla aynı anda misafirlerine servis verebilmektedir.

Belirtilen salonlarda minimum 10 kişiden 120 kişiye kadar kına, düğün, düğün yemeği, nişan, doğum günü, sünnet, mevlit, iş toplantıları ve baby shower ve benzeri özel organizasyonlarınıza profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Teknik alt yapısı, kişiye ve davete özel zengin menü çeşitleri, ücretsiz internet bağlantısı, ekranlarda özel fotoğraflarınızla hazırlanmış slayt gösterisi, ücretsiz vale servisi, masa sandalye süslemesi, müzik koordinatörü eşliğinde DJ müzik sistemi, özenli hizmeti, dinamik kadrosu ile İncirli Mado organizasyonların kalbinin attığı yerdir.

Yorum Yap

Firmaya sormak için tıkla.