Düğün.com'a Git

Ev Dekorasyonunda İlk Adım

Evin İçin İlham Al

1000'lerce ürün inceleyek fikir edin

Firmanı Seç

10'larca firma arasından seçimini yap

Özel İndirim Kazan

100'lerce liralık indirimi mağazada kullan

Mobilya

Salonun vazgeçilmezleri yemek odaları, keyfine eşlik edecek koltuk takımları, köşe takımları ve oturma grupları, evinin havasını değiştirecek tv üniteleri ve duvar üniteleri, her zevke uygun yatak odaları ve giyinme odaları burada!

İncele

Ev Tekstili

Evine bambaşka bir hava katacak perdeler, klasik veya modern seçenekleri ile halı ve kilimler, dekoratif kırlentler, hem kullanışlı hem güzel uyku setleri, yatak örtüleri ve pikeler. Hepsi ev dekorasyonunu tamamlamak için burada buluştu.

İncele

Aydınlatma

Masa lambaları, lambaderler, spot, avize ve abajurlar... Ev dekorasyonun en önemli ayrıntılarından biri olan aydınlatma sistemleri, salondan yatak odasına farklı alanlarda kullanabilecek ve her zevke uygun alternatifleri ile seni bekliyor!

İncele

Halı

Halılar ve kilimler ev dekorasyonunun hem işlevsel hem de görsel zenginliğini sağlar. Ev dekorasyonunun kusursuz olması için, el dokuma halılardan makine halılarına, farklı renk ve desenlerde modeller Düğün.com'da!

İncele

Ev Eşyalarını Nasıl Seçmeli?

Evinizi kurarken seçeceğiniz mobilya çeşitlerinin günlük yaşantınızı doğrudan etkileyeceğini biliyor musunuz? Koltuk takımından yatak odasına, yaşam ünitesinden gardroba her mobilya ürününü en uygun kalite/fiyat/kullanışlılık derecesinde seçmeye gayret edin. İşte bu oranı yakalamanızı sağlayacak bir kaç ipucu.

Mobilya takımlarınızda kaliteyi ararken öncelik sıralaması yapın. Daha çok kullanılacak, dolayısıyla yıpranma olasılığı yüksek olan yemek takımı gibi mobilya gruplarının malzeme kalitesi yüksek olmalı. Göze hitap eden ancak çok fonksiyonu olmayan kitaplık, vitrin gibi mobilyalarda daha ekonomik seçimler yapabilirsiniz.

Kullanım alanı, sıklığı ve evin kira olup olmaması da mobilya seçimlerinizde önemli rol oynar. Yoğun çalışan, zamanının çoğunu dışarıda geçiren, küçük bir eve sahip, kirada oturan; kısaca evde çok vakit geçirmeyen bir çiftseniz ‘az ama öz’ mantığıyla hareket edin. Temel mobilya gruplarını az miktarda ve kaliteli olacak şekilde alın. Eksiklerinizi zamanla tamamlayın. Böylece hem bütçenizi zorlamamış hem de iyi mobilyalara sahip olmuş olursunuz.

Diğer yandan evde çalışan, çocuk düşünen, kendi evinde oturan çiftlerden olacaksanız mobilyalarınıza yatırım yapın. Evdeki düzeni sağlayacak, kaliteli zaman geçirmenize olanak verecek, uzun ömürlü mobilyalar için mümkün olduğunca çok seçeneği incelemeli ve fiyatlardan haberdar olmak için hemen dugun.com firmalarından teklif istemelisiniz.