Kardelen Düğün Salonu

Listeme ekle
YORUMLAR (4)
+ Yorum Yaz
Düğün Tarihi: 24/07/2015

600 kişilik kalabalık bir organizasyon düzenlememize rağmen yetkililerin ilgisi çok iyiydi. Hizmet bakımından da çok başarılılar aynı zamanda. Orkestradan garsonların ilgisine mekanın ferahlığını kadar herşey çok güzeldi. Kır düğünü için ideal bir mekan.

Diğer 3 yorum için tıkla
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Kardelen Düğün Salonu sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Formu doldurarak kullanıcı sözleşmesini okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

FİRMA DETAYLARI

 • Sefaköy
 • 400-500
 • Mehmet Bey

HAKKINDA

Salonumuz 2000 yılında faaliyete girmiş olup, binlerce çiftimizin mutluluğuna ev sahipliği yapmıştır.Salon kapasitesi 600 kişi olup klima,jeneratör,havalandırma,güvenlik kamerası,slayt gösterisi ve özel otoparkı mevcuttur. Siz kıymetli çiftlerimizin mutlu günlerinde yanında olmak bizler için onur vericidir.

YORUMLAR (4)
+ Yorum Yaz
 • Düğün Tarihi: 24/07/2015

  600 kişilik kalabalık bir organizasyon düzenlememize rağmen yetkililerin ilgisi çok iyiydi. Hizmet bakımından da çok başarılılar aynı zamanda. Orkestradan garsonların ilgisine mekanın ferahlığını kadar herşey çok güzeldi. Kır düğünü için ideal bir mekan.

 • Düğün Tarihi: 16/11/2014

  buyuk organizasyonlu bir düğün gerçekleştirecektim ve mekanın buna çok uygun olması tercih nedenim oldu. Yüksek tavan pistin geniş olması ferah bir ortamdı. Yemek sunumu olan bir düğündü. Çalısan personelin hiç bir aksaklık olmadan servisleri gerçekleştirmesi de iyiydi. Beni en çok etkileyen ferahlığıydı. Kalabalık olmasına rağmen güzel bir düğün gerçekleşti.

 • Düğün Tarihi: 07/10/2014

  Kardelen Düğün Salonu'ndan çok memnun kaldık, yeni evlenen çiftlere de tavsiye ederim.

 • Düğün Tarihi: 25/09/2014

  Mekanın büyük ve geniş bir salonu vardı Dans pisti ferahtı, hareket etme konusundada sorun yaşanmadı çünkü alan oldukça yeterli ve genişti. Sütun çok yoktu bu da iyi oldu her şey rahatça görüldü. Çalışanları çok ilgili davrandılar herşey başta konuşulduğu gibiydi. Konuklarımız yemekler hakkında olumlu yorumlar yaptılar. Ses sisteminde sorun olmadı orkestrası güzeldi herkes eğlendi. Biz davul zurnada istemiştik onlarda iyiydi mekan ayrıca seçtiğimiz şarkılarıda çaldı. Fotoğrafçısı bir sürü resim çekti onlarıda beğendik. Garsolar bahşiş istemediler bu durum bize anlaşma yaparkende denmişti bahşiş isteme yok diye aynen dedikleri gibide oldu. Salonun tasarımı diğer mekanlardan daha lüks ve modern görünümdeydi. Biz mekanı çok beğendik. Düşündüğümde kesinlikle düğünümüz çok güzel geçti derim.

Kardelen Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli
Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kardelen Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.
YORUM YAP