LİSTELE

Düğün Pastası

Düğün Pastası Yazıları
Görülmemiş Düğün Pastası Fikirleri

Davetlilerin ağzı açık kalacak!

Düğün Pastasında Son Trendler

Düğün pastasıyla ilgili bildiğiniz her şeyi unutun! Çünkü bu sene pastanızı seçerken çok eğleneceksiniz, her biri birbirinden leziz ve görkemli...

Düğün Pastasını Seçerken En Çok Yapılan Hatalar Nelerdir?

Düğün.com çiftleri, kendi hatalarını sizler için anlatıyor!

Şimdi Sıra Pastada!

Akınıza bile gelmeyecek detaylar burada!

Düğün Pastası Nasıl Seçilir?

Düğün pastanızı seçerken bilmeniz gereken her şey burada.

Sağlıklı Düğün Pastaları

Sağlıklı düğün pastası alternatifleri burada!

Düğün Pastası İndirimleri Tüm Düğün Pastası İndirimleri için tıklayın

Özel FiyatServet Pastanesi 1983
Servet Pastanesi 1983

Ocak sonuna kadar dilim pasta %50 indirimle 5 TL yerine 2.5 TL! Üstelik maket pasta hizmeti hediye!

Hemen İncele

%40Çevre Pastaneleri
Çevre Pastaneleri

Yaz sezonu boyunca düğün ve nişan pastalarında %40’a varan indirim!

Hemen İncele

Candy Fırınım
Candy Fırınım

Düğün.com Çiftleri'ne özel Şubat ayı sonuna kadar indirim!

Hemen İncele

Düğün Pastası / Bilmeniz Gerekenler, Fikirler

Düğün Pastası Yazıları
Alternatif Düğün Pastaları

Aklınızın ucundan geçmeyecek ikramlar, şekerler ve lezzetler burada!

Düğün Pastası: Profesyonellere Sorduk!

İşte Düğün.com Çiftleri’ne özel muhteşem bir düğün pastası rehberi!

Düğün pastacısı mı arıyorsunuz?

Söz, nişan pastası derken sıra geldi düğün pastasını seçmeye. Düğün hazırlıkları sırasında hem eğleneceğiniz hem de ağzınızın tatlanacağı en keyifli seçimi yapmaya hazır mısınız? Düğün pastanızı seçmek; düğün gününe yaklaşırken eşinizle leziz vakitler geçirmenizi sağlayacak aktivitelerin başında gelir.

Pasta seçimi konusunda fikriniz yoksa önerilerimizi dinleyin ve kolayca düğün pastanıza karar verin. Düğün pastası galerilerimizde gezip rahatça seçiminizi yapabilir, firmalarımızın indirimli fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

İlk olarak düğün mekanı ve düğün temanızdan yola çıkabilirsiniz. Düğün konseptini tamamlamak için mekan süslemelerini kullanarak yaptırdığınız düğün pastası misafirlerinizi hayran bırakacak bir bütünlük sağlayacaktır.

İkinci olarak ise 2013 yılının en hip düğün pasta trendi olan gelinlikle uyumlu düğün pastası fikrini düşünebilirsiniz. Gelinliğinizin dantel işlemeleri ile bir örnek yaptıracağınız pasta süslemeleri ilgi çekici ve etkileyici olacaktır.

Kat kat düğün pastası modelleri arasından seçim yapmak istemeyen çiftler ise ilginç düğün pastaları ile davetlilerinin ağızlarını tatlandırabilirler. Pasta alternatifleri olarak kişiye özel servis edilen cupcake düğün pastaları ilk akla gelen. Badem ezmesi ve kremanın muhteşem birlikteliği ile tadı dillere destan makaronlardan bir düğün pastası hazırlatabileceğinizi de aklınızdan çıkartmayın.

Hala karar veremediyseniz düğün pastaları hakkında son trendlere ulaşabileceğiniz makalelerimiz ve sizin için derlediğimiz galerilerimizde inceleyeceğiniz pasta modelleri ilham kaynağınız olabilir.

Bütün bu önerileri aklınızdan çıkarmadan, şehrinizin uzman şeflerine sahip kurumsal veya butik pasta firmalarımız arasından gönül rahatlığıyla seçim yapabilirsiniz.

İster hazır bir pasta modelini almaya karar verin ister özel siparişle hayallerinizin pastası hazırlatın, Düğün.com çiftlerine özel indirimler sunan firmalarımızın düğün pastası fiyatları bütçenizi rahatlatacaktır.

© 2007-2014 Dugun.com. Tüm hakları saklıdır. Düğün ve Özel Etkinlik Online Planlama Sitesi.

Yukarı