İstanbul'da Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstanbul'da kır düğünü ile evlenmek isteyen çiftlerin dikkatini çekeceğini düşündüğüm bir yazı bu. İstanbul kır düğünü fiyatları ne kadar? Kır düğünü mekanlarının kapasiteleri ne? İstanbul'da kır düğünü yapılacak mekanların sundukları indirim ve kampanyalar neler? Bütün soruların cevabı burada!

Malum son yılların en popüler düğün tiplerinden biri olan kır düğünleri, 2015'te de düğün modasının başını çekecek. Çiftlerin kır düğünü mekanlarına olan ilgisi ortadayken ben de İstanbul kır düğünü fiyatları ve kır düğünü mekanlarının yaptığı indirimler ile ilgili bir araştırma yaptım. Sonuçlarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kır düğünü mekanlarının kapasitesi ne?

İstanbul kır düğünü mekanları kapasite konusunda asla sorun yaşamayacağınız mekanlar diyebiliriz. Açık alanda- ki konumuz kır düğünü ise kapalı alanda düğün yapmanın bir manası olmadığını düşünüyorum- yemekli bir düğün yapmak istediğinizde kapasitesi 150 ile 3500, kokteyl düğün yapmak istediğinizde ise 200 ile 6000 arasında değişen mekanlar bulabiliyorsunuz. Yani gelin ve damadın ailelerinin çok kalabalık olduğu ve dolayısıyla davetli sayısının fazla olacağı düğünler için kır düğünü mekanlarından daha iyisi olamaz.

Standart paketlerde kişi başı fiyat ne kadar?

Gelelim kır düğünü fiyatları piyasasında İstanbul'daki kişi başı standart paket fiyatlarına. Fiyatlar elbette öncelikli olarak düğününüzü yemekli mi yoksa kokteyl mi yapacağınıza göre değişiyor. Standart yemekli pakette 40 TL ile 200 TL arasında değişen fiyatlar, kokteyl düğünlerde 20 TL ile 150 TL aralığına iniyor.

Paketlerin içinde genellikle menü, içecekler, süsleme, düğün pastası gibi temel hizmetler bulunsa da fiyat üst limite yaklaştıkça ışık, ses ve müzik hizmetleri, organizasyon, fotoğraf gibi ekstra kalemler de giriyor. Bakın İstanbul kır düğünü mekanları ve fiyatları arasında Düğün.com Çiftlerine özel tanımlanan kır düğünü mekanı indirimlerinden sizin için seçtiklerim:

Ottoman Balo Salonu
Mart sonuna kadar yapılan organizasyonlarda %18 indirim!
Muhteşem Balo, Nikah ve Düğün Salonu
Mart - Haziran arasında yapılacak organizasyonlarda %40'a varan indirim fırsatı!
Sea Garden
Sea Garden'da düğünler %19'a varan indirimlerle!

Le Parc De Mariage By Çağteks

İstanbul kır düğünü mekanları arasında Zeytinburnu'nda bulunan Le Parc De Mariage by Çağteks, oturmalı düzende 850, kokteyl düzeninde yaklaşık 1500 kişilik kapasiteye sahip bir mekan. Kaçırılmayacak bir fırsat sunmuşlar Düğün.com çiftlerine. Kasım 2015 - Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz 300 kişi ve üstü düğünlerinizde her şey dahil kokteyl menü 50 TL, yemekli menü 60 TL!

1500 kişilik kapasiteye sahip bir mekan

Event Garden

Avrupa yakası kır düğünü mekanları arasında popülerliği yıllardır çiftlerin gözünden düşmeyen Event Garden, Bahçeköy, Sarıyer'de yer alıyor. Şehir merkezine yalnızca 6 km uzaklıkta olmasına rağmen, size bambaşka bir dünyanın, huzurun, yeşilini mis kokuların, kuş cıvıltılarının kapısını açan bir cennet gibi. Düğün.com çiftlerine özel haftaiçi düğünlerde %20 indirim fırsatı sunuyorlar.

Garden Fiesta

İstanbul Avrupa Yakası kır düğünü mekanları ve fiyatları arasında dikkatimi çeken isimlerden biri de Sarıyer'de bulunan Garden Fiesta oldu. Açık hava kapasitesiyle sınırları zorlayan mekan, yemekli düğünlerde 3500, kokteylde ise 6000'e kadar çıkıyor. Fiyatlar açısından uygun seçenekler sunan mekan yemekli ve kokteyl düğünlerde %10 indirim yapıyor. Ayrıca hafta içi, nikah kokteyl menüleri 40 TL'den, yemekli menü paketleri 65 TL'den başlayan fiyatlarla!

Açık hava kapasitesiyle sınırları zorlayan mekan

Ada Beach Club

İstanbul açık hava düğün mekanları arasında değerlendirilebilecek en iyi seçeneklerden birinin de adalardaki düğün mekanları olduğunu unutmayın. Ada Beach Club, Heybeliada'da, Camlimanı Koyu'nda yer alıyor. Kır, deniz, orman manzarasının bir araya geldiği mekanın kapasitesi ise oldukça fazla. Ayrıca mekanın Bostancı'dan alınıp, özel ve keyifli bir tekne gezisiyle mekana getirilmesi ve aynı şekilde tekrar Bostancı'ya ulaştırılması hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Her şey dahil 250 kişi ve üzeri düğünler kişi başı 140 TL! Fırsatı kaçırmayın!

Deniz manzaralı bir düğün mekanı; Ada Beach Club

Bahar Country

İstanbul kır düğünü denince akla gelen ilk adreslerden bir tanesi de elbette Bahar Country! Sarıyer'de olması tabi ki bizi şaşırtmıyor çünkü öylesine yeşillik bir alanı malesef İstanbul'un başka bölgelerinde bulmak bir hayli zor. Nisan sonuna kadar Lüks Atlas Salon'da herşey dahil 65 TL! Kışa özel menü,dekorasyon,müzik, ve video dahil 65 TL!

Atapark

Avcılar düğün mekanları arasında yer alan Atapark, güzelim bir bahçenin içinde, deniz manzarasıyla taçlanmış kırların üzerinde bir mekan. Açık hava kapasitesi bir hayli yüksek olan Atapark'ta her şey dahil yemekli kır düğünlerinde %20 indirimle 8.000 TL'den başlayan fiyatlar bulabilirsiniz.

Qubbe Bahçe

En popüler İstanbul kır düğünü mekanları arasında yer alan Qubbe Bahçe, Sarıyer'de Bahçeköy Surları karşısında yer alan bir harikalar bahçesi... Kokteyl kapasitesi 2000, yemekli düzen kapasitesi 1200 kişi olan Qubbe Bahçe’de gündüz nikah seremonileri %20'ye varan indirimle 85 TL yerine 70 TL!

Düğün Çiftliği

İstanbul Anadolu yakası kır düğünü mekanlar fiyatları arasında olarak öne çıkan Düğün Çiftliği, Marmara Eğitim Köyü bölgesinde yer alıyor. Açık ve kapalı alanı bulunan Düğün Çiftliği orman manzaralı geniş bir çim alana sahip. Alkol servisi yapılmayan mekan, yemek servisi ve organizasyon hizmetleri var. Açık alanda 1000 kişiye kadar kalabalık düğünler için son derece uygun. Üstelik 30 Nisan’a kadar yapılan anlaşmalarda, Düğün.com Çiftleri'ne özel menü, süsleme, tiffany sandalye, HD video çekimi, DJ ve düğün pastası dahil 48 TL’den başlayan fiyatlara el sıkışabilirsiniz.

Düğün Çiftliği orman manzaralı

Bu makale tarafından yazılmıştır.

YORUMLAR

yerler cokıyı fıyatlarda fena degıl bakalım hangısıyle anlasıcaz...

Orçun Bey, kapak fotoğrafımız İstanbul kır düğünü mekanlarımızdan
Saklı Deniz'e ait.

fotoğrafta resmi olan yeri merak ettim sizin kapak sayfası yaptığınız yerden bahsediyorum teşekkür ederim.

gebze kocaelinde kır düğünü yapan uygun yer varmı

Sevgili Gökhan Bey ve Kübra Hanım,

Linki tıklayarak İstanbul'da bulunan kır düğünü mekanlarını inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlardan teklif isteyerek, fiyat ve diğer detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kır Düğünü Mekanları için tıklayın!

Ortalama max 1000 kişiyi yemek ve koktyl olmak üZere maliyetler nedir yani ve en önemlisi ulaşım insanların sorunsuz gele bilmesi bu yüzden genel çevre istanbul avrupa yakasında bir yer olmalı
Eğer uygun bir yer varsa kesinlikle iletişime geçe biliriz,
Şimdiden ilginiz için teşkkür ederim .

Merhabalar istanbulda kir dugunu yapmak istiyorum. Sarıyer taraflarinda olmasi tercihim. 500 kisi icin fiyat alabilir miyim? Yemeksiz de olabilir.

Merhabalar Büşra Satır,
Şehrinizdeki kır düğünü mekanlarını buradan seçerek beğendiğiniz mekanlara beklentileriniz doğrultusunda form gönderebilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Ben kır düğü yemekli ve alkollü istiyorum 25 tl neresi olur

merhaba,
Ben kır düğünümü Le Parc De Mariage da gerçekleştirdim çok güzel bir düğün oldu. her şey tam olarak istediğim gibiydi. Mekanın yetkilisi Senay Hanım'a da ayrıca teşekkür ederim,çok ilgili anlayışlı ve elinden geleni yapıyor. Düğün.com sayesinde bütün firmalara ulaşmak gerçekten çok kolay ellerinize sağlık

Hande Hanım,
Bursa'daki Kır Düğünü Mekanlarını burdan inceleyebilir, yanda çıkan fiyat bilgi formunu doldurarak fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

merhabalar bende bursada kır düğünü yapmayı düşünüyorum fiyatları nedir öğrenebilir miyim barbie_hande_14@hotmail.com

Zerrin Hanım,
Öncelikle mutluluklar. Beğendiğiniz kır düğünü mekanını bu sayfadan seçip, sağ tarafta çıkan fiyat teklif formunu doldurarak mekanlardan fiyatlarını ve hizmetlerini öğrenebilirsiniz.

benim düğünüm varda kır düğünü yapmayı planlıyoruz fiyatlarını e mail adresime yazarsanız sevinirim.. saygılarımla..........

İncelediklerim
TÜMÜ