Düğününüz İçin İdeal Kulüpler ve Davet Alanları

Düğünümüzü nerede yapsak diye kara kara düşünüyorsanız bir de düğün davet mekanları arasında sıkça tercih edilen kulüp ve davet alanlarını değerlendirin derim.

Moda Deniz Kulübü / İstanbul

İstanbul düğün mekanları arasında yer alan Moda Deniz Kulübü, Eski İstanbul ve adalar manzarasıyla görenleri kendine hayran bırakan bir şıklıkla Moda Burnu'nda öylece durur. Bilenler bilir, Moda Burnu'ndan Kalamış Koyu'na doğru ne de güzel şarap içilir... Restaurant, balo salonu, havuzbaşı karşılama kokteyli gibi her organizasyon tipine ve hava şartına uyum sağlayabilen Moda Deniz Kulübü, deniz taksi ya da özel bir tekne ile yanaşabileceğiniz bir de iskeleye sahip!

Moda manzaralı düğün mekanı

Moda Deniz Kulübü'nden randevu ve fiyat teklifi istemek için hemen tıklayın!

Portaxe/ İstanbul

Boğaz manzaralı bir düğün daveti paha biçilemez diyen çiftlerdenseniz, Portaxe'in sadece Düğün.com çiftlerine özel hediyeleri tam size göre! Portaxe'de yapılan bir düğüne davetli olarak katılan tüm bekarlar genelde evlenmeyi ama özellikle de burada evlenmeyi kafalarına koyup ayrılırlar o geceden. Parti tadında düğünlerin gerçekleştiği, varillerde yanan ateşin başında sucuk-ekmekler yendiği, siz dans ederken ikram edilen kokteyllerin yudumlandığı, eğlence konusunda uzman bir mekan düşünün!

Boğaz düğünleri mekan süslemeleri

Portaxe'den randevu ve fiyat teklifi istemek için hemen tıklayın!

Rose Garden 1941/ İzmir

İzmir düğün mekanları içerisinde ayrıcalıklı bir yere sahip olan Rose Garden 1941, İzmir’in köklü kulüplerinden Kültürpark Tenis Kulübü bünyesinde faaliyet göstermekte. İzmir’de ender kalmış yemyeşil bir ortamda ama şehrin içinde; gürültüden uzak, tatlı bir huzur ortamında olmak isteyenler için ideal bir düğün alanı. Rose Garden 1941, yaz düğünlerinizde sizleri şehrin içinde asırlık ağaçların altında, havuz başında yeni bir başlangıç için bekliyor…

İzmir'in yemyeşil düğün mekanları ve organizasyon örneği

Rosa Garden 1941'den randevu ve fiyat teklifi almak için tıklayın!

Aqua Marin & Maydanoz Catering/ İzmir

Üstlendiği her organizasyonu, müşteri için ne kadar önem taşıdığının bilincinde olarak gerçekleştirmeyi hedefleyen Maydanoz Catering'in on yılı aşkın tecrübesi Aqua Marin ve düğün davet sektörü ile buluşuyor. 3 ana bölümden oluşan mekan, ciddi bir davetli kapasitesine sahip. 800 kişilik deniz bahçesi, 400 ve 1000 kişiye kadar hizmet verebilen 2 adet çim bahçesi ile Ankaralıların gönlünü kazanmış gibi duruyor.

Düğün davet alanı ve organizasyon örneği

Aqua Marin & Maydanoz Catering'den randevu ve fiyat teklifi almak için tıklayın!

Wonders Event & Wedding/ Ankara

Ankara düğün mekanları arasında yer alan, Wonders Event & Wedding, şehrin merkezinde olduğunu unutmak isteyen, yeşil ve mavinin büyülü atmosferinde evet demek isteyen çiftlerin tercihi oluyor. Wonders açık alanda 1000 kişi, kapalı salonunda 300 kişiyi ağırlayabilme kapasitesine sahip. Hayatınızın en özel gününün, belirlediğiniz konsepte uygun hazırlanan bir birinden şık süslemeleriyle, bir ömür boyu gülümseyerek hatırlayacağınız anlarla dolu bir gün olması için titizlikle çalışıyor.

Ankara davet mekanları ve düğün organizasyon örneği

Wonders Event & Wedding'den randevu ve fiyat teklifi almak için tıklayın!

Bu makale tarafından yazılmıştır.

YORUMLAR

moda deniz klubü <3

çoook güzel mekanlar. kaliteli bi liste olmuş. :)

İncelediklerim
TÜMÜ