Turları Filtrele

Destinasyon:

Tur Tarihi:

Konaklama Gece Sayisi:

Filtrele


Balayı Öncesi Bilmeniz Gerekenler

Balayı Yazıları
Kara Kışta Evlenseniz de Balayınız Güneşli Olsun

Balayımı mutlaka deniz kenarında geçirmek istiyorum, diyenler buraya!

En Çok Tercih Edilen 6 Balayı Destinasyonu

Balayında nereye gitsek?

Avrupa’da Gözde Balayı Aktiviteleri

Avrupa’da neler yapabileceğinizi duydukça şaşıracaksınız!

Türkiye' de En İyi Balayı Yerleri

Düğün töreni bittiğine göre sıra tatile geldi. Şimdi balayı hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Peki, balayı için gideceğiniz yere karar verdiniz mi?

Bütçe Dostu Balayı için 5 Öneri

Balayına servet harcamak istemeyenler buraya.

Balayında nereye gitmeli?

Düğün hazırlıkları, tören detayları derken telaşlandınız ve yoruldunuz. Balayı dinlenmeniz için güzel bir fırsat ve çift olarak yaşayacağınız farklı bir deneyim olacak. Balayınızı tüm detayları ile güzel hatırlamanızı sağlayacak balayı önerileri ile bu aşamada da yanınızdayız. Balayında nereye gidilir, nasıl bir plan yapmalı diye kendinize sormaya başladıysanız bize kulak verin.

İlk olarak nasıl bir balayı istediğinize karar verin. Eşinizle birlikte neler yapmak istediğinizi listeleyin ve beraber yapabileceğiniz aktiviteleri, görmek istediğiniz yerleri kararlaştırın.

Kendinizi hamakta elinizde bir kitap ile dinlenirken hayal ediyorsanız doğayla baş başa bir tatil planlayın ve eşinizle birlikte tüm telaşeden uzaklaşarak rahatlayın. Kalabalık olmayan butik oteller daha sakin olacağından huzurlu bir konaklama seçeneğidir. Ülkemizin eşsiz tatil bölgelerini inceleyip balayı otelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Yerinde duramayan, keşiflerle vaktini şenlendirmek isteyen bir çiftseniz yurtdışı turları ilginizi çekebilir. Egzotik bir adaya veya daha önce görmediğiniz romantik bir şehrin sokaklarında gezmeye gitmek fikrini nasıl buldunuz? Sıra dışı balayı seçenekleri ile yurtdışı balayı turları ilginç anılarla döneceğiniz bir tatil yaşamanızı sağlayabilir.

Yurtdışı planlarınızı yaparken sıkıcı prosedürlerle uğraşmak istemiyorsanız vizesiz turlar arasından seçim yapmalısınız. Örneğin; en çok tercih edilen yerlerden Maldivler balayı seçeneği zahmetsiz ve keyifli bir tatil için ideal olacaktır.

Planlarınızı yaparken masraflı bir dönemde olduğunuzu göz önünde bulundurarak hareket edin. Bir bütçe planınız olsun ve dışına çıkmamaya özen gösterin. Masraflarınızı kısmak için otellerin balayı paketleri ve turların daha uygun fiyatlar sunduğu kışın balayı seçeneği de ilginizi çekebilir.

© 2007-2014 Dugun.com. Tüm hakları saklıdır. Düğün ve Özel Etkinlik Online Planlama Sitesi.

Yukarı