• Balayı

    En uygun yurt içi ve yurt dışı balayı turları, birbirinden özel balayı otelleri Düğün.com'da! Balayı turunuzu seçerken dikkat etmen gerekenleri oku, balayı paketlerini incele ve hemen fiyat teklifi al!

Balayı Galerileri

Egzotik Adalar mı, İtalya mı, Yurtiçi mi?: Şu Sıralar Aklınızı En Çok Kurcalayan Soru "Balayında Nereye Gidilir?" ise Sizi Böyle Alalım!

Oku

Balayında Huzura, Denize ve Aşka Sığınmak İsteyenlerin Adresi! İpek ve Bora Anlatıyor: Maldivler Balayı Tavsiyeleri!

Oku

"Kış aylarında evlenen çiftler için birebir!" Petek ve Harun Anlatıyor: Cancun Balayı Tavsiyeleri!

Oku

İnci ve Adnan Anlatıyor: Deniz Manzarasına Aşıklara, Denize Girmekten Hoşlananlara ve Deniz Ürünü Sevenlere Öneriyoruz! Amalfi'de Balayı!

Oku
Tüm Yazıları Görüntüle

Hazırlıkların En Zevklisi Balayı Oteli Seçimi

Düğün hazırlıkları, tören detayları derken telaşlandın ve yoruldun. Balayı dinlenmen için güzel bir fırsat ve çift olarak yaşayacağınız farklı bir deneyim olacak. Balayını tüm detayları ile güzel hatırlamanızı sağlayacak balayı önerileri ile bu aşamada da yanındayız. Balayında nereye gidilir, nasıl bir plan yapmalı diye kendine sormaya başladıysan bize kulak ver!

İlk olarak nasıl bir balayı istediğinize karar verin. Eşinle birlikte neler yapmak istediğinizi listeleyin ve beraber yapabileceğiniz aktiviteleri, görmek istediğiniz yerleri kararlaştırın.

Kendini hamakta; elinde bir kitap ile dinlenirken hayal ediyorsan doğayla baş başa bir tatil planla ve eşinle birlikte tüm telaşeden uzaklaşarak rahatla. Kalabalık olmayan butik oteller daha sakin olacağından huzurlu bir konaklama seçeneğidir. Ülkemizin eşsiz tatil bölgelerini inceleyip yurt içi balayı otelleri arasından tercih yapabilirsin.

Yerinde duramayan, keşiflerle vaktini şenlendirmek isteyen bir çiftseniz yurt dışı turları ilginizi çekebilir. Egzotik bir adaya veya daha önce görmediğin romantik bir şehrin sokaklarında gezmeye gitmek fikrini nasıl buldun? Yurt dışı balayı turlarından sıra dışı balayı seçenekleri ilginç anılarla döneceğin bir tatil yaşamanızı sağlayabilir.

Yurt dışı planlarınızı yaparken sıkıcı prosedürlerle uğraşmak istemiyorsan vizesiz turlar arasından seçim yapmalısın. Örneğin; en çok tercih edilen yerlerden Seyşeller balayı seçeneği zahmetsiz ve keyifli bir tatil için ideal olacaktır.

Planlarını yaparken masraflı bir dönemde olduğunuzu göz önünde bulundurarak hareket etmelisin. Bir bütçe planı oluşturun ve dışına çıkmamaya özen gösterin. Masraflarınızı kısmak için otellerin balayı paketleri ve turların daha uygun fiyatlar sunduğu kışın balayı seçeneği de ilgini çekebilir.