Piyasada o kadar çok çeşitte alyans var ki, önemli olan ortak bir karara varmak.

Alyansın bir ömür boyu takılacağı unutulmamalı, diğer takılarınızla uyumlu olmasına, modasının geçmeyeceği bir model olmasına dikkat edilmeli. Alyans çeşitleri arasından nasıl bir alyansla evlenmek istediğinize karar varmek çok da zor değil.

El yapımı ya da seri üretim olsun; klasik alyanslar, işlemeli ve renkli alyanslar, pırlantalı, tek taş, çok taşlı, tamtur alyanslar, elmas yüzükler bu çeşitlerden sadece bir kaçı.Eğer gösterişten yana değilseniz sade beyaz altın bir alyans olabilir. Üzerinde ufak oynamalarla elde edilmiş sade fakat şık bir görünüşe sahip bir alyans. Örneğin küçük sıralı taşlı yüzükler de sade ve şık bir görünüme sahip.

Tek taş yüzükler de zarif ve şık, ayrıca yeterince tatmin edicidirler. Fakat son zamanların trendi minimalist tasarımlar. Taşlı yüzüklerin yerini daha kalın ve sade yüzükler almakta. Bu da dikkatinizden kaçmasın. Hatta iç kısmında eşinizin fotoğrafı, nazar boncuğu sembolü olan farklı tasarımlarda alyanslar da var.

Özel yapım alyanslar sizin ayrıcalığınızı vurgular. Tavsiyemiz özel yapım alyanslar. Eğer sizin tercihiniz de bu tür alyanslarsa en az 1 ay önceden siparişinizi vermelisiniz. Beğenmediğiniz bir yönü olursa düzelttirmeniz açısından kolaylık sağlar ve o özel günde her şey istediğiniz gibi olur.

Bu makale tarafından yazılmıştır.

YORUMLAR

özel yapım alyans yaptırdık ve tam istediğimiz gibi oldu sizde hiç kimsede olmayan özel bir alyans takın derim kızlar;)

dediğiniz gibi o kadar model var ki seçmek çok zor ama özel üretim alyanslarda biraz risk gibi

İncelediklerim
TÜMÜ